Facebook Pages Manager

Facebook Sayfa Yönetim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 49.4 MB
  • Sürüm 4.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Facebook, Inc.

Facebook Pages Manager indir. Sosyal Ağ kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Facebook'taki sayfa yöneticileri için geliştirilmiş olan Facebook Pages Manager sayesinde tüm sayfalarınızı iOS cihazınız üzerinden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Yöneticilerin sayfalarında bulunan aktiviteleri anlık olarak takip edebilmelerini sağlayan uygulama ile bildirimlerden anında haberdar olabilir, sayfanızın güncellemesini yapabilir ve Facebook Insights'a giriş yaparak sayfanıza ait istatistikleri alabilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden sayfanızda ileri tarihli içerikleri ekleyerek yayınlayabilir, son yayınladığınız içeriklerin tanıtımını yapabilirsiniz.

Eğer Facebook üzerinde bir sayfanız var ise ve sayfanız üzerinde gelişen aktivitelerden anında haberdar olmak istiyorsanız hemen uygulamayı iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınıza indirerek sayfanızı mobil ortamda kontrol etmeye başlayabilirsiniz.

23 Haziran 2014 tarihinde yapılan 4.0 sürüm güncellemesiyle birlikte uygulama; iOS 7 sistemine uyumlu arayüzüyle birlikte basitleştirilmiş bir görünüme sahip oldu. Ayrca yöneticilerine gönderilerini düzenlemesi ve yorumlarla gönderilere etkileşimde bulunabilmeleri için doğrudan yanıt verme özelliği eklendi.

Facebook Pages Manager indir